Tree Development GroupFinansowanie InwestycjiMateriały do pobrania

Nasze najbardziej znane realizacje w Łodzi to inwestycja Botanicum przy ul. Konstantynowskiej, położona w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i ZOO, osiedle mieszkań i apartamentów Narutowicza Residence, znajdujące się w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia oraz osiedla domów jednorodzinnych i apartamentów Brzozowa Aleja położone w malowniczym otoczeniu lasów przy ul. Mandarynkowej i Klementynkowej.

Jesteśmy nowoczesną grupą deweloperską, oferującą mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie zaufało nam już kilkuset Klientów, dla których stworzyliśmy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, inspirowane najnowszymi trendami. Przywiązujemy wielką wagę do wyboru prestiżowych lokalizacji, wysokiej jakości materiałów i ponadczasowej architektury naszych inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby były one miejscami bezpiecznymi, komfortowymi i luksusowymi.

Nasze członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich daje Państwu gwarancję współpracy zgodnie z zasadami Kodeksu Dobrych Praktyk oraz bezpieczeństwo transakcji.

POLITYKA PRYWATNOŚCI